TFY4106 Fysikk Høsten 2014

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil bli lagt ut på fagets hjemmeside:

http://web.phys.ntnu.no/~stovneng/TFY4106_2014/tfy4106.htm

Utlegging av oppgavetekst: Innen fredag kl 16.00. Som regel tidligere. Regning med veiledning i grupperom (oppstart uke 35): Tirsdag kl 08.15 – 10.00: R20, R21, R50, R92 (R51, R91) Torsdag kl 12.15 – 14.00: R90 Fredag kl 08.15 – 10.00: E5-103 Innlevering: Innen mandag kl 14.00. Utlegging av løsningsforslag: Tidligst mandag kl 14.15. Utlevering av godkjente øvinger: Senest påfølgende mandag. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 9 av de 13 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. En eller flere regneøvinger kan bli gjort obligatorisk for alle. Kun besvarelser innlevert før fristen vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system. Antall godkjente øvinger sjekkes her:

http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4106-H2014

NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på fagets hjemmeside senest fredag 22.08. (Veiledning tirsdag 26.08, torsdag 28.08, fredag 29.08. Innlevering senest mandag 01.09. kl 14. Utlegging av løsningsforslag mandag 01.09. Utlevering av registrerte øvinger senest mandag 08.09. Siste øving vil dermed være rettet, registrert og utlevert senest mandag 01.12. Eksamen er onsdag 17.12.)

Institutt for fysikk, NTNU 20.08.2014 Jon Andreas Støvneng