TFY4104 Fysikk Høsten 2013

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil bli lagt ut på fagets hjemmeside:

http://web.phys.ntnu.no/~stovneng/TFY4104_2013/tfy4104.htm

Utlegging av oppgavetekst: Innen tirsdag kl 10.00. Som regel tidligere. Regning med veiledning i grupperom: Fredag kl 14.15 – 16.00: R20, R21, R50, R51, R54, R60, R73, R91, R92 (fra og med uke 34) Innlevering: Innen onsdag kl 14.00. Utlegging av løsningsforslag: Tidligst fredag kl 14.00. Utlevering av rettede oppgaver og registrering (godkjenning): Senest påfølgende mandag. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 9 av de 13 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. En eller flere regneøvinger kan bli gjort obligatorisk for alle. Kun besvarelser innlevert før fristen vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system. Antall godkjente øvinger sjekkes her:

http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4104-H2013

NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på fagets hjemmeside senest tirsdag 20.08. (Veiledning fredag 23.08. Innlevering senest onsdag 28.08. kl 1415. Utlegging av løsningsforslag fredag 30.08. Utlevering av rettede øvinger senest mandag 02.09. Siste øving vil dermed være rettet, registrert og utlevert senest mandag 25.11. Eksamen er onsdag 18.12.)

Institutt for fysikk, NTNU 07.08.2013 Jon Andreas Støvneng