TFY4106 Fysikk Våren 2016

Orientering om øvingene

Frivillige regneøvinger med tips og løsningsforslag ligger på fagets hjemmeside:

http://web.phys.ntnu.no/~stovneng/TFY4106_2016/tfy4106.htm

Flervalgstester ligger på itslearning. 8 av 12 kreves godkjent.

En numerisk øving kreves godkjent.

Veiledning i auditorium R2 torsdag 8-10. (Enkelte uker kan det bli forelesning torsdag 8-10 og øvingsveiledning fredag 12-14.)

Institutt for fysikk, NTNU 09.01.2016

Jon Andreas Støvneng