TFY4115 Fysikk Høsten 2013

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil bli lagt ut på fagets hjemmeside:

http://web.phys.ntnu.no/~stovneng/TFY4115_2013/tfy4115.htm

Utlegging av oppgavetekst: Innen fredag kl 10.00. Som regel tidligere. Regning med veiledning i grupperom: Tirsdag kl 12.15 – 14.00: R20, R50, R51, R54, R91, R92, R93 (fra og med uke 35) Innlevering: Innen fredag kl 14.00. Utlegging av løsningsforslag: Tidligst fredag kl 14.00. Utlevering av rettede oppgaver og registrering (godkjenning): Senest påfølgende torsdag. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 9 av de 13 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. En eller flere regneøvinger kan bli gjort obligatorisk for alle. Kun besvarelser innlevert før fristen vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system. Antall godkjente øvinger sjekkes her:

http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4115-H2013

NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på fagets hjemmeside senest fredag 23.08. (Veiledning tirsdag 27.08. Innlevering senest fredag 30.08. kl 1400. Utlegging av løsningsforslag fredag 30.08. Utlevering av rettede øvinger senest torsdag 05.09. Siste øving vil dermed være rettet, registrert og utlevert senest torsdag 28.11. Eksamen er onsdag 18.12.)

Institutt for fysikk, NTNU 07.08.2013 Jon Andreas Støvneng