TFY4150/SIF4012 Elektromagnetisme FY1303/MNFFY103 Elektrisitet og magnetisme Høsten 2003

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil kun bli lagt ut elektronisk på fagets hjemmeside: http://bohr.phys.ntnu.no/∼stovneng/TFY4150/tfy4150.htm#ovinger Utlegging av oppgavetekst: Innen torsdag kl 12.00 Regning med veiledning: Mandag kl 12.15 – 14.00 i grupperom Innleveringsfrist: Torsdag kl 12.00 Utlegging av løsningsforslag: Innen fredag kl 12.00 Utlevering av rettede oppgaver: Innen onsdag kl 12.00 Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1 Minst 9 av de 14 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen Kun besvarelser innlevert før fristen torsdag kl 12.00 vil bli godkjent Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system: https://bohr.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4150-H2003 Første regneøving blir tilgjengelig under fagets hjemmeside senest torsdag 14. august. Veiledning mandag 18. august.

Institutt for fysikk 31.07.2003 Jon Andreas Støvneng