TFY4155 ELEKTROMAGNETISME

Elektromagnetisme Electromagnetism

Fagets innhold og målsetning Faget gir en innføring i elektromagnetisme... Undervisningsformer

- Forelesninger

- Øvingsundervisning

- Laboratorium

Faglig tilbakemelding og evalueringsformer

- Kvalitativt

- Øvinger

- Laboratorium

- Kvantitativt

- Eksamen Skriftlig eksamen, som teller 80 % av karakteren i faget.

- MSP (midtsemesterprøve) Skriftlig midtsemesterprøve, multiple choice, som teller 20 % av karakteren i faget.

VEDLEGG. LABORATORIUM I TFY4155 ELEKTROMAGNETISME

Laboratorieundervisningen i dette faget.. (1) (2) (3) (1) (2) (3) (4)