FY1003 Elektrisitet og magnetisme TFY4155 Elektromagnetisme Våren 2009

Orientering om labøvingene

Hjemmesider for lab: FY1003: http://home.phys.ntnu.no/instdef/undervisning/fy1003_{−}lab/index.html TFY4155: http://home.phys.ntnu.no/brukdef/undervisning/tfy4155_{−}lab/index.html

Det er åpnet for registrering.

Påmelding til labgrupper: FY1003: fra og med 19. januar kl 12.00 til og med 9. februar kl 12:00. TFY4155: fra og med 26. januar kl 12:00 til og med 30. januar kl 17:00.

Laben i FY1003 starter 16. februar, i TFY4155 ca uke 6.

Ansvarlige faglærere på lab: FY1003: Thor Bernt Melø (thor.melo@ntnu.no). TFY4155: Razi Naqvi (razi.naqvi@ntnu.no) og Mikael Lindgren (mikael.lindgren@ntnu.no).

Institutt for fysikk 14.01.2009

Jon Andreas Støvneng