FY1002/TFY4160 Bølgefysikk Høsten 2006

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil kun bli lagt ut på fagets hjemmeside: http://web.phys.ntnu.no/∼stovneng/TFY4160_{−}2006/tfy4160.htm#ovinger Utlegging av oppgavetekst: Innen torsdag kl 16.00. Regning med veiledning: Torsdag kl 10.15 – 12.00 (FY1002) og 12.15 – 14.00 (TFY4155) i grupperom. Innlevering: Innen mandag kl 12.00. Utlegging av løsningsforslag: Innen tirsdag kl 12.00. Utlevering av rettede oppgaver: Innen påfølgende mandag kl 12.00. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 8 av de 12 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. Kun besvarelser innlevert før fristen mandag kl 12.00 vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system: For TFY4160: http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4160-H2006 For FY1002: http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=fy1002-H2006 NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på fagets hjemmeside senest mandag 21. august. (Veiledning 24. august. Innlevering senest mandag 28. august. Utlegging av løsningsforslag senest tirsdag 29. august. Utlevering av rettede øvinger senest mandag 4. september.)

Institutt for fysikk, NTNU 20.08.2006 Jon Andreas Støvneng