FY1002/TFY4160 Bølgefysikk Høsten 2007

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil kun bli lagt ut på fagets hjemmeside: http://web.phys.ntnu.no/∼stovneng/TFY4160_{−}2007/tfy4160.htm#ovinger Utlegging av oppgavetekst: Innen fredag kl 16.00. Regning med veiledning i grupperom: Torsdag kl 08.15 – 10.00. Hvis torsdag 8-10 ikke passer: Onsdag 09.15 – 11.00. Innlevering: Innen mandag kl 12.00. Utlegging av løsningsforslag: Innen tirsdag kl 12.00. Utlevering av rettede oppgaver: Innen påfølgende mandag kl 12.00. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 8 av de 13 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. Kun besvarelser innlevert før fristen vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system. Antall godkjente øvinger sjekkes her: For TFY4160: http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4160-H2007 For FY1002: http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=fy1002-H2007 NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på fagets hjemmeside senest fredag 24. august. (Veiledning uke 35. Innlevering senest mandag uke 36. Utlegging av løsningsforslag senest tirsdag uke 36. Utlevering av rettede øvinger senest mandag uke 37. Osv utover høsten.)

Institutt for fysikk, NTNU 22.08.2007 Jon Andreas Støvneng