FY1002/TFY4160 Bølgefysikk Høsten 2008

Orientering om regneøvingene

Regneøvinger og løsningsforslag vil kun bli lagt ut på fagets hjemmeside: http://web.phys.ntnu.no/∼stovneng/TFY4160_{−}2008/tfy4160.htm#ovinger Utlegging av oppgavetekst: Innen fredag kl 16.00. Regning med veiledning i grupperom: Torsdag kl 14.15 – 16.00 i påfølgende uke. Innlevering: Innen mandag i uka deretter, kl 12.00. Utlegging av løsningsforslag: Innen tirsdag kl 12.00. Utlevering av rettede oppgaver: Innen påfølgende mandag kl 12.00. Inn- og utlevering av besvarelser skjer i merket hylle utenfor auditorium R1. Minst 9 av de 13 øvingene må være godkjent for at en skal bli oppmeldt til eksamen. Kun besvarelser innlevert før fristen vil bli godkjent. Godkjenning av regneøvinger gjøres elektronisk med Lars Erik Walles system. Antall godkjente øvinger sjekkes her: For TFY4160: http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=tfy4160-H2008 For FY1002: http://web.phys.ntnu.no/ovsys/?db=fy1002-H2008 NB: Ta vare på godkjente regneøvinger, i tilfelle behov for dokumentasjon. Første regneøving blir tilgjengelig på fagets hjemmeside senest fredag 22. august. (Veiledning uke 35. Innlevering senest mandag uke 36. Utlegging av løsningsforslag senest tirsdag uke 36. Utlevering av rettede øvinger senest mandag uke 37. Osv utover høsten.)

Institutt for fysikk, NTNU 19.08.2008 Jon Andreas Støvneng