Institutt for fysikk NTNU

FY1002/TFY4160 Bølgefysikk

Midtsemesterprøve torsdag 12. oktober 2006 kl 1215 – 1400.

Emnekode: Studentnummer:

Oppgave  A  B  C  D  Oppgave  A  B  C  D
1  14
2  15
3  16
4  17
5  18
6  19
7  20
8  21
9  22
10  23
11  24
12  25

13

NB: Kontroller at du har satt nøyaktig ETT kryss for hver eneste av de 25 oppgavene!!!!!