Institutt for fysikk, NTNU

FY1002/TFY4160 Bølgefysikk

Fasit, Midtsemesterprøve fredag 19. november 2010 kl 1215 – 1345.

Emnekode: Kandidatnummer:

Oppgave  A  B  C  D  Oppgave  A  B  C  D
1  x  11  x
2  x  12  x
3  x  13  x
4  x  14  x
5  x  15  x
6  x  16  x
7  x  17  x
8  x  18  x
9  x  19  x
10  x  20  x

NB: Kontroller at du har satt ETT kryss for hver av de 20 oppgavene.